Produkcja

Szeroki zakres produkcji na potrzeby reklamy i wizualizacji. Jeśli czegoś nie znajdziesz w naszej ofercie zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego a przygotujemy ofertę specjalnie dla Państwa.

Wybrane standardowe produkty w naszej ofercie.

Litery ze styroduru

 
Więcej informacji ...
Litera wykonana ze styroduru z licem z plexi, boki malowane farbą akrylową. Jest to typowe wykonanie, można również zastosować sam styrodur z malowanym licem. Dzięki nieograniczonej swobodzie nadania formy i kolorów litery ze styroduru są najtańszą formą oznakowania 3d.

Kasetony

 
Więcej informacji ...

Reklama w formie skrzyni wykonana standardowo z aluminium lub dibondu. Wycięte logo lub napisy podklejane pleksą i podświetlone diodami led. Przy dużych gabarytach stosowane jest lico banerowe, a skrzynia jest zbudowana z profili aluminiowych.

Pylony i totemy

 
Więcej informacji ...

Pylony i totemy reklamowe o konstrukcji stalowej, pokryte poszyciami z blachy z oświetleniem led’owym lub świetlówkami.

Stojaki reklamowe i ekspozycje

 
Więcej informacji ...

Wykonane najczęściej z kolorowej lub bezbarwnej plexi z miejscem na ulotki, gięte termicznie, do postawienia, lub z uchwytami do powieszenia.

Grawerki

 
Więcej informacji ...

Grawerowanie plexi bezbarwnej, kolorowej, dibondu, drewna, sklejki, tabliczek znamionowych ( można zalać grawerkę farbą). Najczęściej graweruje się plexi bezbarwną i podświetla ją diodami LED. Grawerowane tabliczki informacyjne, z godzinami otwarcia, reklamą produktu, firmy itp. wyróżniają się na tle innych form reklamy.

Litery blokowe

 
Więcej informacji ...
Oznakowanie wykonane w połączeniu np. aluminium i plexi, oraz przy większych gabarytach, jako lico jest stosowany baner drukowany lub wyklejany. Rozróżniamy wiele połączeń lica z bokami, oraz różnymi wariacjami wykonania oznaczanymi jako profile montażowe.Technika wykonania jest uzależniona od założeń efektu końcowego.

Potykacze, witacze i tablice informacyjne

 
Więcej informacji ...

Witacze – mniejsza wersja totemu przeważnie bez oświetlenia wyklejony folią zwykłą, lub odblaskową.

Potykacze – rozkładany lub samo stojący całkowicie mobilny znak informacyjny, zapraszający lub reklamowy.

Tablice informacyjne – tabliczki wykonane z tworzywa sztucznego, blachy stalowej lub aluminiowej na którą mocujemy informację w postaci wyklejki z folii lub z plexi barwionej w masie.

Panele dekoracyjne

 
Więcej informacji ...

Panele dekoracyjne np.na elewacje budynków wykonane z aluminium lub dibondu.

Zabudowy ozdobne

 
Więcej informacji ...

Zabudowy grzejników, ozdobne ścianki z drewna, reklamowe płotki do ogródków.

Statuetki okazjonalne

 
Więcej informacji ...

Statuetki z plexi bezbarwnej lub kolorowej, grawerowane, wyklejane w każdym kształcie i formie, na podstawce lub gięte termicznie. Na każdą okazję… urodziny, rocznicę, komunię, nagrodę.

Zapraszamy do współpracy

Jesteś gotowy stworzyć z nami coś wyjątkowego ?